Хасково отстъпи с 1:2 от Садово в директния сблъсък за място във В група. Двубоя се игра на неутрален терен в гр.Карлово пред близо 500 души. Мачът започна лошо за червено-белите като получиха гол още в 8 минута. В края на полувремето играещият треньор Емо Ангелов-Бабангида изравни с глава, засече топкта и я прати в мрежата на вратата на Садово. През първата част Хасково имаше още две положения като едното стопроцентово. Джан Халим пропусна - би топката доста слабо, като противниковият вратар я улови. В 70 минута контузия извади Бабангида извън игра. След неговото излизане игарта на червено-белите спадна. Садово сложиха край на спора в 82 минута като отбелязаха скъпоценния гол за победата. Хасково през целия мач стоя с една идея по-добре, но късметът им обърна гръб.