Локомотив загуби катастрофално с 0:6 от състава на Лудогорец в последния кръг на Елитната юношеска група до 17 години. За състава на "черно-белите" отсъстваха основните играчи Дани Чаушев, Мартин Паскалев и Филип Колев, които ще играят за тима до 19 години. В срещата бе даден шанс на играчи от наборите 2002 и 2003.

Двубоят в началните минути вървеше равностойно, като Лудогорец имаха лек превес във владеенето на топката. Играчите на Пепо Пенчев обаче бяха по-концетрирани и се възползваха от две грешки на стража на домакините при центрирания и поведоха набързо с 0:2 след средата на полувремето. "Черно-белите" опитаха да отвърнат с удари от дистанция на Петков, Петров и Димитров, но те не затрдуниха вратаря на разградчани.

След паузата Локо пръв стигна до чиста ситуация за гол. В 55' Илия Смилянов бе изведен сам срещу стража на Лудогорец, но ударът на халфа бе отразен. В последвалите минути гостите довършиха "смърфовете". Разградчани реализираха четири безответни гола за крайното 0:6.