Юношите на Сокол (Марково) до 17 години загубиха с 3:1 при гостуването си на ЦСКА в мач от XXVIII кръг на Елитната група. Двубоят се игра на базата в Панчарево. . Червените вкараха три попадения с глава. Резултатът беше открит в 9-та минута, когато Огнян Николов се разписа след центриране на Любомир Митков. Андрей Йорданов удвои преднината в 20-та минута, след като Николов му асистира. Гостите върнаха едно попадение в 34-та минута, а в 62-та Христо Панчев направи резултата 3:1 след подаване на Йорданов. Армейците имаха възможности да направят победата си по-изразителна, но вратарят на Сокол се намеси отлично в някои ситуации, Мартин Смоленски удари греда при 2:1 в началото на второто полувреме. До края на сезона в Елитната група U17 остават два кръга.