Отборът на “Марица”-2 победи категорично с 4:0 гостуващия тим на “Средногорец” Брезово в мач от 14-ти кръг на “Б” ОФГ - Север. “Жълто-сините” юноши бяха водени от Красимир Иванов, след като Стоян Монов се оттегли от поста. Иванов ще води тима поне до края на сезона.

Маричани стояха добре на терена и надиграха своя противник. В 11-та минута Георги Игнатов откри с фамозен гол, а Даниел Енчев удвои. През втората част, в 56-та минута отново Енчев направи резултата класически със своя втори гол, а в 74-та Иван Геров оформи крайното 4:0.

С победата “Марица”-2 събра 25 точки и заема 4-та позиция в класирането. Водач е “Раковски” с 39. Маричани ще се борят за третото място с отбора на “Урожай” Стрелци. В следващия кръг тимът воден от Красимир Иванов гостува на “Чернозем”, а двубоят е на 28 април, от 17 часа.