Берое 2004 записа нов успех в областното първенство при децата. В среща от 17-я кръг на шампионата тимът се наложи с 5:0 над Локомотив (Стара Загора) като гост.

Резултатът в срещата бе открит след далечен изстрел на Монир Ал Бадарин. Минути след това той асистира на Станислав Петков, който с прецизен удар направи 2:0. Останалите попадения паднаха след почивката. Техни автори станаха Йордан Желев и Николай Илиев като асистенциите и за двете попадения бяха дело на Красимир Тодоров. Той самият отбеляза последния пети гол в срещата след мощен изстрел с едно докосване.

Успехът, постигнат днес от Берое 2004 е 45-та поредна победа на тима в областните първенства под ръководството на Радостин Александров. За наставника успехът е под номер 54 в регионалните шампионати след 9-те победи на Берое 2007.