Берое U16 записа четвърта поредна победа през пролетния полусезон в областното първенство за юноши младша възраст. В изтеглен мач момчетата на наставника Атанас Рибарски се наложиха с 6:2 над Ботев (Гълъбово) U16 като гост. Двубоят се игра при тежки условия и силен вятър, но "зелено-белите" срещнаха затруднения само до началото на второто полувреме когато отбелязаха второ попадение. Първата част завърши 1:1 след като домакините от Ботев откриха резултата, старозагорци изравниха чрез Георги Маджаров. Отново той се разписа от дузпа за 2:1 в началото на второто полувреме. След това играчите на Берое отбелязаха три бързи гола чрез Димитър Спасов, Кръстьо Христов и Цветомир Станев и решиха двубоя в своя полза. В средата на полувремето домакините върнаха едно попадение от дузпа, точка на спора сложи Христо Пенев, който се разписа от фаул.