Сокол (Марково) победи с 2:0 като гост Спартак (Пловдив) в отложен мач на шампионата "Деца-1" (набор 2003/04). Двубоят се игра вчера следобед на стадион "Тодор Диев".

Двубоят започна много добре за момчетата от Марково, които още преди 10-та минута излязяха на два пъти "едно в едно" срещу вратаря на "гладиаторите", но пропуснаха да отбележат. Чиста ситуация за гол се откри и пред домакините преди края на полувремето, но те също я пропиляха.

През втората част Сокол натисна съперника и попаденията не закъсняха. Тошко Стамболийски на два пъти прониза вратата на Спартак и донесе пета поредна победа за своя тим.

Сокол (Марково) продължава с добрите си игри през пролетта, което потвърждава и намеренията на отбора да се бори за място в Елитната група до 15-години следващия сезон, без значение как ще се определят новите участници в нея.