Берое U19 продължи силното представяне на отборите от Академията днес. В среща от поредния кръг на първенството на Елитната група момчетата на Иван Гаджев се завършиха 1:1 с ЦСКА. Единственото попадение за домакините вкара в 60-та минута Костадин Пеев. Двубоят се игра на спортна база "Берое". Участие в срещата не взеха възстановяващият се от контузия капитан на Берое U19 Надим Ангелов и попадналия в групата на първия отбор Никола Гавов. Играчите на "зелено-белите" имаха възможност да открият резултата още през първото полувреме, но ударите на Костадин Пеев и Валентин Иванов излязоха в аут. Домакините обаче се справиха в защита и първата част завърши 0:0. В първата си по-опасна атака след почивката играчите на Берое не сбъркаха и откриха резултата. Гостите увеличиха натиска и в последните минути успяха да изравнят при разбъркване в наказателното поле. В продължението голмайсторът за Берое Костадин Пеев можеше да отбележи втори гол, ударът му обаче бе уловен от вратаря на ЦСКА. В следващия кръг Берое гостува на Нефтохимик, мачът е на 05 април.