Локомотив загуби от ЦСКА в мач от 18-тия на Елитната юношеска група до 19 години с резултат 0:2. В състава на домакините личаха имената на Ходжабрпоур, Архан Исуф и Главчев, но въпреки това черно-белите допуснаха загуба в мач, в който не отстъпваха на противника.

Двубоят стартира с домакински натиск като “черно- белите” изпълниха два корнера още до 5’, но от тях не произлезе нищо съществено. В течение на времето гостите изравниха играта. В 16’ след пробив отляво играч в червено бе повален в наказателното поле на пловдивчани и последва наказателен удар. Стражът на Локо Венци Янков обаче показа добър рефлекс и резултатът остана непроменен. Десет минути по- късно столичани имаха нова добра възможност за гол, но от 15 метра Даниел Йорданов стреля  високо над вратата. В 42’ ЦСКА все пак стигна  до попадение, след като Радослав Живков бе изведен сам срещу Янков и не сгреши - 0:1.

Втората част стартира с лек превес за гостите, но той не доведе до чиста ситуация за гол. В средата частта Локомотив опита да потърси изравняване чрез статични положения това обаче не се увенча с успех. В 80’ при остра контраатака “червените” удвоиха преднината си. Божидар Чуканов се оказа сам срещу стража ана Локо и реазлизира хладнокръвно по земя - 0:2. До края на срещата “смърфовете” натиснаха гостите, но гол така и не падна.

Съставът на Локо Пд: Венцислав Ивов Янков - ВРАТАР, 18 Алесандро Феридан Ходжабрпоур, 5 Даниел Василев Груев, 15 Васил Тодоров Иванов, 53 Иван Атанасов Караиванов, 9 Мариян Иванов Тонев, 21 Октай Шенол Юсеин, 13 Архан Гюнай Исуф - КАПИТАН, 4 Николай Иванов Георгиев, 8 Петър Иванов Главчев, 31 Петър Милков Шопов,