Гарнитурите на Локомотив до 16 и до 15 години изиграха днес два приятелски мача срещу отборите на македонския Работнички (Скопие). Срещите се проведоха тази сутрин на изкуствения терен на Лаута. Локомотив набор 2002 отстъпи с 5:6, а набор 2003 допусна поражение с 1:2.

От 10:00 бе даден старт на първата сеща между Локомотив и Работнички при набор 2003. Възпитаниците на треньора Даниел Димитров успяха да поведах в 5-та минута. Точен бе Йордан Ангов след дузпа. Десет минути по-късно гостите от Македония получиха също право да изпълнят 11-метров наказателен удар, с който изравниха резултата за 1:1. В началото на второто полувреме Работнички стигна до второ попадение за крайното 1:2.

В 11:30 дойде ред и на срещата при набор 2002. Момчетата на треньора Апостол Костадинов набързо успяха да поведат в резултата за 2:0. В края на първото полувреме Работнички успя да върне един гол. В началото на втората част Локомотив стигна до 3:1. Работнички изравни за 3:3, но "черно-белите" отново дръпнаха напред за 4:3. Гонитбата в резултата продължи, като последва равенство за 4:4 и ново повеждане от страна на Локомотив за 5:4. С два гола в края гостите взеха победата за крайното 5:6.