Ботев Пловдив победи Борислав Първомай с 4:0 в приятелска среща играна в Коматево. Канарчетата не се пуснаха по официални екипи в мача и играха с тренировъчните си анцузи и потници. Величко Величков си отбеляза автогол за 1:0. Малко по-късно Бризола стреля и след рикошет топката се озова отново в мрежата на гостите. Отново Бризола покачи за 3:0 малко преди почивката. Кариоката оформи своя хеттрик през втората част, когато отбеляза за крайното 4:0.Крис Добрев от състава на домакините пък нацели греда.

Съставът на Ботев Пловдив: Кайзер, Филип Филипов, Лазар Марин, Димитър Пиргов, Васко Василев, Алваро Юлияно, Филипе Бризола, Слави Шопов, Милско Георгиев, Крис Добрев, Иван Василев.

През втората част в игра се появиха: Здравко Жилов, Здравко Дерменов, Димитър Калчев, Симеон Симеонов.