Ботев U16 разби с 4:0  връстниците си от Работники (Скопие) в контрола, завършила преди минути на изкуствения терен на базата в Коматево, предаде репортер на Glas.bg. Победата за "жълто-черните" можеше да бъде и по-изразителна, но Иво Казаков пропусна дузпа.

"Канарчетата" си направи двубоя лек и още пред почивката водеха с 3:0, въпреки пропуснатия наказателен удар. С попадения се отчетоха Казаков и Георги Трифонов на два пъти. През втората част Ботев продължи с добрата игра и логично покачи разлика на 4:0 чрез Георги Господинов. Така завърши и срещата.

По-рано днес пък по-малката формация - U15 също не остави шанс на македонския си съперник, побеждавайки го с 4:1. Точни за пловдивчани бяха Даниел Иванов на два пъти, а Благовест Величков и Пламен Стаменов се разписаха по веднъж.

Видео от двубоя на U15 вижте тук:

Видео от U16:

Ботев U16 4:0 Работнички (Скопие) U16 21/02/18

Ботев U16 победи с 4:0 Работнички U16 в приятелски мач, игран на базата в "Коматево". На два пъти във вратата на македонците се разписа Георги Трифонов ( Георги Трифонов ) , а по едно попадение добавиха Иво Казаков ( Ivo Kazakov ) и Георги Господинов ( Гошо Пенев ).