Стартира записването за Коледния турнир Vambos Пловдив. Той ще се проведе на Спортен Комплекс „Перфект“ на 29-и и 30-и декември и за юноши родени между 2000 и 2003-а година.  Форматът на турнира е 5+1, а отборите ще бъдат разделени на групи. От всяка група продължават директно напред класиралите се на първо място, а заелите вторите позиции ще играят баражи за класиране на финалите. Отборът, който спечели първо място ще бъде награден със Спа Уикенд в Aspan Resort.

Тимът заел второ място пък ще получи билети за мача Лудогорец - Милан, осигурени от Condor Holiday. Бронзовите медалисти пък ще бъдат наградени със спортни екипи.
За спечелилите индивидуални награди също са предвидени щедри подаръци - безплатен масаж в Студио „Ванели“

Таксата на човек е 25 лв, за записване и повече информация пишете на фейсбук страницата на Vambos Plovdiv.